KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13374318

nr 1337 4318

Lindorm Liljefors

(1909-1985), Sverige

Teckning, Monogramsignerad -64. Blyerts, 29x23 cm

Lindorm Liljefors, svensk målare, skulptör och illustratör född 1909, död 1985.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:43:03

3/7 18:54:07 1      Vinnande bud
11/7 13:34:56 1      justering av budtak

Lindorm Liljefors

Läs mer om Lindorm Liljefors